Московії доводиться забирати частину військ з України та перекидати їх у Білгородську область

Операція визвольних сил у прикордонні Білгородської області змусила зс рф послабити фронт. Частина окупаційних військ виводиться з України на захист власних територій. Про це пише Bloomberg, посилаючись на джерела, близькі до Кремля.

Війна, розв’язана диктатором Путіним проти України, через два роки повернулася на московію, передає DROBRO. У Білгородській області наростають панічні настрої через інтенсивні бої.

“Наше життя змінилося і перетворилося на пекло… Люди бояться, паніка. Усі, хто може, їдуть”, – розповів журналістам 43-річний мешканець Білгорода на умовах анонімності.

Прикордонні селища Білгородчини спорожніли, багато хто знищений при спробі росіян вибити ополченців. Бої тривають уже понад тиждень. І стає дедалі очевиднішою нездатність Кремля захистити власні міжнародно визнані кордони.

20 березня Путін визнав проблему, пообіцявши забезпечити безпеку мешканців Білгородської області. “Є різні способи зробити це, вони непрості, але ми це зробимо”, – сказав диктатор. Зважаючи на все, він наказав на перекидання в цей регіон додаткових сил з українських фронтів. “Напади на Бєлгород змушують росію відволікати сили від лінії фронту, повідомила нам людина, близька до Кремля… Джерело уточнило, що війна ведеться на території росії”, – йдеться у статті.

Про яку кількість військ йдеться, наразі невідомо. Військові оглядачі поки що не фіксують значних рухів окупаційних сил рф. Ймовірно, інформація про це почне надходити найближчими днями. Деякі військові експерти раніше висловлювали припущення, що метою операції російських добровольців у прикордонні рф було саме відволікання ЗС рф з українських фронтів. Зважаючи на все, це завдання було успішно вирішено.

Від admin