Однойменний трек, який за лічені дні став хітом TikTok, відтепер має і екранізацію

Для неї учасники бенду створили власний тінсмобіль та зібрали разом друзів, аби ще раз наголосити – цінуйте життя.

Як пише DROBRO, після участі в проєкті «Українська пісня», музиканти продовжують свій творчий шлях, аби розвивати українську молодіжну музику.

Як наголошують учасники, випуск треку «П’ятниця» став спонтанним для команди. В останні дні травня 7TEEN’S виклали уривок демки, під ним учасники закликали користувачів показати, яким було їх минуле літо. І реакція не забарилась: користувачі почали знімати сотні відео, що спонукали бенд дати офіційне життя цій пісні.

«Ми завжди співпрацюємо з авдиторію, прислухаємось до їхньої думки. Саме так народився трек «П’ятниця». Він створений з подякою Збройним силам України за можливість проживати літо та відчувати його на повну. Ми знаємо, що наші захисники воюють за наше життя, аби ми його не відкладати на потім. А наша місія у відповідь – створювати гарний продукт, аби молодь слухала українську музику і виросла саме на ній, без впливу творчості «неприємного сусіда», – відверто розповіли 7TEEN’S.

До випуску офіційної відеороботи команда підійшла креативно та створила навіть власний транспорт – тінсмобіль. Зі старого авто був зроблений кабріолет, який розфарбували різнокольоровою фарбою. Учасники зізнаються: ідеєю загорілись всі, проте знайти стару машину для подібної витівки було непросто.

«Ми продивились багато оголошень і знайшли авто нашої мрії. Сторгувались та заплатили всього декілька сотень доларів. Проте був нюанс – транспорт їздив приблизно так само, скільки і коштував. Тому не обійшлось без пригоди. Дорогою на зйомки автомобіль просто заглухав і без евакуатора не обійшлось. Але це був дуже крутий експеримент. Зараз це авто не їздить, вже думаємо до якогось сучасного музею віддати», – пригадав бенд.

Відеокліп отримав справжній літній вайб за колом друзів, які співають під гітару пісні та насолоджуються моментом. Наразі 7TEEN’S ведуть активну творчу та гастрольну діяльність і у майбутньому готуються до нового творчого щабля – участі у Нацвідборі до Євробачення.

«Для нашого бенду це буде великий крок. І ми працюємо над цим. Чи вийде цього року – не знаємо. Проте до мети йдемо впевнено», – привідкрили завісу учасники.

Від admin