Медики назвали найшкідливішу страву з картоплі

Лікарі назвали одну з найшкідливіших страв, які можна приготувати з картоплі

За словами експертів, незважаючи на те, що даний продукт не є корисним сам по собі, він може завдати істотної шкоди організму при неправильному приготуванні.

Як інформує DroBro найбільше шкоди здоров’ю може завдати одна з найпопулярніших страв – картопля фрі. Це пов’язано зі специфікою приготування, у ході якого овоч підсмажується на олії. В даному випадку, рідина, що розглядається, досягає температури близько 180 градусів, завдяки чому відбувається вироблення шкідливих речовин, у тому числі токсинів, а також канцерогенів.

Шкідлива картопля фрв

Небагато знизити шкідливий ефект можна в тому випадку, якщо використовувати тваринну олію, замість рослинної. Крім того, додавання деяких спецій також сприяє тому, що шкода організму буде завдано у меншому розмірі.

Тим не менш, при приготуванні картоплі фрі, масло використовується багато разів, через що кількість токсинів у блюді зростає з кожною новою порцією. Експерти рекомендують задовольнятися картоплею в мундирі, який не завдасть суттєвої шкоди навіть людям із проблемами печінки. Крім того, непоганою альтернативою шкідливій страві є картопля в духовці.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »