Pfizer

В область прибула чергова партія вакцини «Comirnaty», у кількості 72 540 доз

Йдеться про мРНК-вакцину, розроблену німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer, інформує DroBro.

Після введення вакцина потрапляє в клітини та вчить імунну систему розпізнавати білок, до якого потрібно виробляти антитіла. Таким чином, організм створює захист в разі зустрічі зі справжнім вірусом. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

«Не варто нехтувати здоров’ям та відкладати цю справу, у вірусу не має вагань. Хіба недостатньо переваг записали на свій бік вакцини, хіба не достатньо досвіду вакцинації у містах, де провакциновано більше ніж 70% населення, хіба не достатньо аргументу, що вони рятують життя! Легковажність та безвідповідальність довели ситуацію, де ми є зараз. Захист від щеплення формується на 14 день після другої дози вакцини. Ніколи не пізно рухатись вперед, але інколи важко зрушити з місця», – повідомив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я.

Він також додав, що на Львівщині є достатня кількість вакцин проти коронавірусної інфекції. Потрібно лише прийти у найближчий до вас пункт щеплення чи центр вакцинації у зручний час та отримати свій захист.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »