Триває збір підписів про присвоєння звання Героя України посмертно – полеглому захиснику України, дрогобичанину Любомиру Марущаку

Відповідну петицію було зареєстровано 6 травня на сайті Президента України.

Любомир Марущак народився 8 червня 1990 року, проживав у Дрогобичі. Був мобілізований до лав Збройних сил України в перші дні повномасштабного вторгнення ворога. Любомир був старшим солдатом 24 ОМБр та брав участь у бойових діях на території Донецької області.

«Чоловік мужньо виконував свій обов’язок громадянина України, до останнього подиху був вірним своїм побратимам і державі та захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Я пишаюся своїм чоловіком, діти – батьком і батьки – сином – Героєм Любомиром. Ми не можемо змінити світ, повернути час назад, але найменше, що ми можемо зробити – це вшанувати пам’ять про нашого Героя. Ця петиція є одним із кроків до цього» – наголошує дружина полеглого воїна, авторка петиції Марія Марущак.

Любомир Марущак загинув 20 вересня 2023 року, отримавши вибухово-осколкове поранення під час виходу з позиції у смт. Північне Бахмутського району Донецької області. Любомир віддав найдорожче – своє Життя за нас з вами, за вільну Україну та мир, маючи безліч планів та мрій, які хотів втілити разом із своєю сім’єю.

Підтримати петицію про присвоєння дрогобичанину звання Героя України (посмертно) можна за посиланням.

Від admin