Свідками суперечки стали кількадесят дипломатів

Під час засідання Ради глав МЗС країн ОБСЄ у Швеції відбулася “гаряча суперечка” між держсекретарем США Ентоні Блінкеном та керівником МЗС РФ Сергієм Лавровим

Про це із посиланням на власні джерела повідомляє американське інформаційне агентство Bloomberg, передає DroBro. Згідно з опублікованою інформацією, суперечка сталася минулої середи під час неформальної вечері двох дипломатів.

Лавров заявив американському візаві, що події в Україні в 2014 році є “державним переворотом”, після чого висунув звинувачення НАТО та ЄС у тому, що вони “пригнічують інакодумство та загрожують Росії”.

Блінкен відповів, що сили, лояльні до тодішнього президента Віктора Януковича, обстріляли мирних демонстрантів у Києві і вбили більше 100 людей, перш ніж діючий на той момент глава держави після активної фази протистояння в центрі української столиці в 2014 році втік до РФ.

За даними британського видання The Financial Times, свідками суперечки стали кількадесят дипломатів. Росія дуже гостро сприймає події в Україні 2014 року, оскільки внаслідок Революції гідності влада втратила лояльний до Москви Янукович. З того часу проросійські сили в Україні значно послабшали, а офіційний Київ обрав домінуючим курсом рух у бік євроінтеграції.

2014 став початком окупації Криму та вторгнення російської армії на Донбас.

Від admin