РФ попередили востаннє

У Вашингтоні розкрили перші деталі переговорів президентів США та Росії Джозефа Байдена та Путіна

Відбувся відеосаміт президентів США та Росії Джозефа Байдена та Путіна, де головною темою стала Україна. Він тривав близько двох годин. Як інформує DroBro, перші деталі переговорів розкрила прес-служба Білого дому на офіційному сайті.

У ході розмови Байден наголосив, що дуже стурбований військовою активністю Росії біля українських кордонів. Він додав, що те, що відбувається, турбує і Європу.

“Байден… ясно дав зрозуміти, що Сполучені Штати та союзники дадуть відповідь рішучими економічними та іншими заходами у разі військової ескалації”, – йдеться в повідомленні Білого дому.

Також Байден вкотре наголосив для Путіна, що США продовжать підтримувати суверенітет та територіальну цілісність України. Кремль закликали заспокоїтися та перейти від погроз до дипломатії. Ймовірно, президенти досягли певних домовленостей. Білий дім уточнив, що вони “доручили своїм командам вжити заходів”.

Обговоривши Україну, Байден та Путін перейшли до інших тем: стратегічної стабільності, кібербезпеки, вирішення проблем з Іраном. На сайті Кремля деталі переговорів розкривати не стали. Там лише повідомили, що переговори відбулися.

DroBro: Восени-взимку 2021 року Росія розпочала нове перекидання військ озброєння до українського кордону. Сьогодні загальна чисельність угруповання на східних рубежах РФ становить близько 100 тисяч.

Розвідки України та США вважають, що вже наприкінці січня російська армія буде готова до нового масштабного наступу. Проте вважається, що остаточного рішення Путін ще не ухвалив. Думки експертів щодо військової активності РФ розійшлися.

Частина експертів вважає загрозу реального вторгнення. Проте, на думку багатьох, Кремль знову блефує, щоб тримати у напрузі Захід та Україну. Важливо відзначити, що таке ж перекидання РФ влаштовувала навесні цього року. Тоді вся активність закінчилася, як тільки Байден погодився на переговори з Путіним.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »