Латвійці почали зводити опорні пункти вздовж кордону з країнами-агресорами Московією та Білоруссю

У Ризі, мабуть, з усією серйозністю ставляться до російської загрози. Латвія почала будувати військові зміцнення вздовж кордону з Московією та Білоруссю, передає DROBRO.

Про це повідомив латвійський портал lsm.lv. Латвія будує ланцюг опорних пунктів, а також низку інших захисних військових об’єктів поряд із білоруським та російським кордонами. Реалізація програми буде здійснюватись найближчі 5 років, на неї витратять понад 300 млн євро.

Перша лінія оборони будується в Лудзенському краї на відстані приблизно 1 км від російського пункту пропуску Терехово. Вона складається, в тому числі з протитанкових ровів, які стануть на перешкоді для військової техніки варварів у разі вторгнення і не дозволять агресору швидко просуватися. У найближчих планах також зміцнення кордону так званими зубами дракона – лінією бетонних споруд, які призначені для уповільнення руху техніки противника.

Окрім цього, заплановано будівництво додаткових складів для зберігання боєприпасів. Мінні загородження Латвія поки що не встановлює. До таких заходів країна вдасться, якщо ризик військового зіткнення з дикунами чи Білоруссю підвищиться. Зазначимо, що паралельно Латвія веде будівництво паркану безпосередньо на кордоні з Московією та Білоруссю. Це довелося зробити для того, щоб зупинити перекидання до країни біженців, які організувала Москва та Мінськ у рамках своєї гібридної війни.

Від admin