Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що Великобританія, Канада та США можуть розмістити своїх військових на сході та півдні України, де може напасти РФ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав Канаду, США та Великобританію спільно та оперативно надати військову підтримку Україні у її протистоянні з Росією. Глава відомства впевнений, що кроки зі стримування вторгнення Кремля необхідні зараз, оскільки потім може бути “надто пізно”.

Про це Резніков заявив в інтерв’ю The Globe and Mail, передає DroBro. За його словами, Україні потрібна “швидка відповідь” з боку західних союзників, яка б допомогла їй вирішити проблему нестачі зенітних ракет, сучасних бойових літаків і військово-морських суден, а також засобів радіоелектронного придушення.

Але не менш важливим, за його словами, буде те, що канадські, американські та британські солдати “будуть розміщені на позиціях поблизу лінії фронту”.

“Є програма навчання в Україні. Думаю, ми можемо його розширити. Замість 50 (військових) інструкторів надішліть 500 інструкторів”, – сказав він, маючи на увазі канадську навчальну місію з 200 солдатів, уже розгорнуту в країні.

За словами Резнікова, ці війська мають бути розміщені у тих місцях, які можуть швидко стати передовими позиціями у разі великомасштабного конфлікту.

“Було б добре, якби канадські інструктори… були б розміщені у Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на Зміїному острові”, – сказав голова оборонного відомства.

При цьому військова підтримка має здійснюватись одночасно з новими економічними санкціями, спрямованими проти особистих активів Путіна та його найближчого оточення.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »