Важка комунальна криза продовжує розповзатися на болоті: напередодні в Новосибірську сотні будинків залишилися без тепла

У Новосибірську в результаті пориву на магістральній тепломережі без опалення залишилися 400 житлових будинків і об’єктів, а також 13 соціальних установ, передає DROBRO. Аварія сталася вранці 11 січня на вулиці Пархоменко у Ленінському та Кіровському районах міста, пишуть місцеві ЗМІ.

Найближчі до аварії вулиці залило гарячою водою. Внаслідок аварії утворився фонтан гарячої води, який залив найближчі вулиці. Фрагмент відео публікує телеграм-канал DroBro24. На ніч у місті очікується мінус 25 градусів морозу.

Під відключення потрапили понад 20 шкіл. Ситуація настільки важка, що у МОЗ області говорять про припинення планової госпіталізації та хірургічної допомоги в лікарнях лівобережжя міста. На опублікованих кадрах окріп річкою ллється вулицями міста з минулої ночі. Прокуратура області розпочала перевірку за фактом аварії. Мешканці будинків, що залишились без опалення, поскаржилися на холод у квартирах. Деякі з них змушені були покинути свої будинки та переїхати до родичів чи друзів.

Від admin