Підготовка до нинішніх наступальних дій ЗСУ на Херсонщині велася протягом останнього місяця, зазначає експерт

За дві доби ЗСУ провели в Херсонській області дуже зухвалу і успішну контрнаступальну операцію, до якої рашисти не були готові. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише військовий експерт та блогер Олександр Коваленко.

“До такого рівня зухвалості ніхто не був готовий з боку боліт”, – зазначив він. Коваленко наголошує, що дії ЗСУ розрізали групу орків на північ і північний схід від Херсона,передає DROBRO. За його даними, населений пункт Миколаївка вже перебуває під контролем українських військових. При цьому підрив окупантами мосту в районі населеного пункту Давидів Брід не зміг зірвати плани ЗСУ.

Підпишись на наш Twitter DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Це вкрай важливо для існування ресурсу.
Разом до перемоги!!!

“А це про що говорить? Ще минулого тижня я попереджав окупантів: ви скоро опинитеся в оточенні. Краще валіть. З якого боку – не важливо. Важливий сам факт. Але не зрозуміли. Тепер їх зграя ховається в районі Іванівки, намагаючись блокувати просування ЗСУ. Допоможе? Більше того, в той же час у північному та північно-західному напрямку від Херсона свинособаки зазнають серйозних побоювань, отримуючи повідомлення із населеного пункту Снігурівка. За словами експерта, Херсонська область генерує для орків серію проблем та загроз, які розвиваються та готувалися українською стороною протягом останнього місяця. При цьому він наголошує, що ЗСУ реалізують сценарій плавно і не намагаються форсувати події. Так, Херсонщина зараз генерує події. Спостерігайте! Але зрозумійте правильно, ця генерація не форсована та екстремальна. І це саме генерація на південному плацдармі, яка не є переломною, але впливає на перелом, який нам ще тільки буде! Нинішній контрнаступ готувався місяць. І саме витримка приносить ті плоди, які ми зараз можемо спостерігати. Саме плоди, а не безглузду м’ясорубку. Істерити мають окупанти”, – наголосив він.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »