У ГУР розкрили подробиці руйнівної атаки на сервери Далекосхідного центру космічної гідрометеорологи “Планета”: його інформацію використала армія рф для ударів по Україні

Хакери з кіберволонтерксої групи BO Team знищили базу даних російського Далекосхідного науково-дослідного центру космічної гідрометеорології “Планета”. Як повідомили в ГУР Міноборони, внаслідок атаки на найбільший із трьох наявних у рф подібних центрів знищено 280 серверів із 200 мільйонами гігабайт інформації, передає DROBRO.

Послугами цього центру користувалися 50 російських державних структур, зокрема, Міноборони, Генеральний штаб, МНС країни-окупанта та Роскосмос. Вартість збитків, завданих рф, може становити до 10 мільйонів доларів: обладнання та програмне забезпечення не підлягає відновленню в повному обсязі після атаки хакерів. Було знищено масив даних із супутників, які накопичувалися роками, а також результати досліджень у космічній та оборонній сферах.

Також внаслідок дій кібердиверсантів повністю відрізана від Мережі російська арктична станція, розташована на острові Більшовик, яку окупанти використовують у військових цілях. Усього на тривалий термін порушено роботу десятків установ і підприємств військово-промислового комплексу рф.

Від admin