Казахстан

Пропагандисти Московії заявили, що Казахстан пішов по шляху України

Московітські ЗМІ з обуренням сприйняли новий курс Казахстану, який спрямований на відновлення історичної справедливості та вшанування пам’яті загиблих під час радянських репресій та Голодомору.

Український блогер і журналіст Денис Казанський звернув увагу на реакцію ЗМІ з Московії на траурні заходи в Казахстані 31 травня, де уряд і місцева влада відзначили День пам’яті жертв політичних репресій. На Московії різко негативно ставляться до будь-яких проявів трактування історії, які не збігаються з офіційною позицією Москви. Пропагандисти заявили, що Казахстан пішов по шляху України. Більше того, на Московії казахські власті звинуватили в “реабілітації посібників Гітлера”.

31 травня в Казахстані відзначається День пам’яті жертв політичних репресій і голоду 1931-1933 років. За відомостями істориків, під час сталінських репресій в Казахстані постраждало близько 250 000 чоловік, більше 25 000 були розстріляні, жертвами Голоду початку 1930-х років в Казахських степах стали щонайменше 1,5 мільйона чоловік.

На Московії пам’ятні дати з нагоди жертв політичних репресій та Голодомору не відзначають, регулярно критикуючи Україну, яка щорічно шанує злочини тоталітарного режиму Сталіна, які спричинили загибель мільйонів українців.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *