Кадировці спробували прорватися вглиб Маріуполя на КамАЗі, однак були розстріляні підрозділами ЗСУ, заявив терорист Ходаковський

Ватажок бойовиків “ДНР” Ходаковський розкритикував низький рівень бойової підготовки кадировців, які раніше були помічені під час спроби атакувати Маріуполь. В інтерв’ю Ходаковський повідомив, що напередодні група кадировців спробувала прорватися вглиб Маріуполя на КамАЗі, проте була розстріляна підрозділами ЗСУ. Заяву Ходаковського цитує видання “Кавказький вузол“, яке раніше повідомило про втрати кадировців на території України, інформує DROBRO.

Один із ватажків “ДНР” у коментарі “Комсомольській правді” повідомив, що чеченські найманці, які прибули на територію України, виглядають безпорадно і непереконливо.

“Чеченці приїхали ще більш ослабленими, ніж навіть ми… Легко броньована техніка, жодних засобів підтримки, ніякої попередньої обробки… тобто у них наданих засобів вогневих практично немає, вони, тупо, без нічого. Вчора один із їхніх КамАЗів у місто залетів на скаженій швидкості, промчав в один бік, у другий бік, десь застряг, був розстріляний… Усі, хто був “трисотими” [пораненими], евакуювалися, але КамАЗ так і залишився”, – заявив терорист.

Більше того, оцінюючи загальний рівень підготовки кадировців, Ходаковський назвав його “дуже невисоким”. У своєму телеграм-каналі він зазначив, що у розпорядженні Кадирова є більш ефективні та сильні підрозділи, проте під Маріуполь було відправлено зовсім не їх. Раніше експерти зазначили, що Кадиров відкликав групу чеченських військових до Грозного після серйозних втрат під Києвом.

Військові підрозділи, які безпосередньо підпорядковуються Кадирову, є основою його влади та гарантією безпеки в Чечні за умов загрози йому з боку російських спецслужб.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »