Пряма участь білоруських військ у війні проти України обернеться втратою влади для Олександра Лукашенка

Розвідка України помітила ознаки підготовки Збройних Сил Білорусі до прямої участі у війні з Україною. Це буде вартквати влади, а можливо, й життя самопроголошеному білоруському президенту Олександру Лукашенку.

Про це у своєму блозі у Telegram пише український політолог Юрій Романенко, передпє DROBRO. Ще не минуло й місяця війни проти України, а армія рашистів серйозно знекровлена. Нестачу особового складу російське керівництво, мабуть, має намір компенсувати білорусами.

“Вони (влада РФ – ред.) хочуть використати білорусів як живе м’ясо, яке пустять під ніж ЗСУ, доки рашисти будуть завдавати ударів за допомогою авіації та ракет. Все як казав (президент РФ – ред.) путін у 2014 році, що попереду будуть йти жінки та діти. У цьому випадку 40-тисячна білоруська армія виступає у такій якості”, – написав Романенко.

Він закликав білоруських військових не брати участі у військовій авантюрі Путіна та у разі перетину українського кордону переходити на бік ЗСУ цілими підрозділами.

“Вішайте білі прапори та разом із технікою до нас”, – закликав український блогер.

Він уточнив, що віддане військовими озброєння, що здалися, буде передано білоруським добровольцям, які боротимуться з рашистами разом з Україною. Романенко також пророкував незавидну долю Лукашенка, якщо він дасть наказ своєї армії воювати проти України. Експерт упевнений, що білоруський народ йому цього не вибачить. “Пряма участь РБ (у війні проти України – ред.) закінчиться тим, що озброєний народ повісить його на центральній площі або денацифікує, як Каддафі”, – констатував експерт.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »