Серед російських пропагандистів повідомляється, що Гузенко сьогодні вдень був розстріляний “кадировцями”, з якими у нього був відкритий конфлікт

Російські військові пропагандисти повідомляють про загибель Z-окупанта Єгора Гузенка (позивний “Тринадцятий”). Відразу кілька великих Z-каналів написали про надходження відповідної інформації, передає DROBRO.

При цьому сам Гузенко, який досі активно вів свій Telegram-канал, мовчить протягом кількох годин. Останній його запис було опубліковано сьогодні вранці об 11:04: окупант зловтішався після удару російських військових дронами по готелі “Аеропорт” у Харкові.

У соціальних мережах нагадують, що Гузенко протягом кількох останніх місяців перебував у конфлікті з “кадирівцями”, які оголосили на нього полювання. В останні тижні він перейшов до відкритої критики російської влади і навіть Путіна, відмовившись голосувати за нього на майбутніх виборах. Серед російських пропагандистів чутки, що Гузенко сьогодні вдень розстріляли “кадирівці”, з якими у нього був відкритий конфлікт. Останньою краплею стали образи російської пропагандистки Анастасії Кашеварової, яка є співмешканкою одного із командирів батальйону “Ахмат”.

Про це пише український журналіст та блогер Денис Казанський. Кашеварова раніше відкрито погрожувала Гузенку у телеграм-каналі.

Від admin