Суспільство збунтувалося через перебування у Швейцарії учасниці путінського режиму, яка схвалює війну в Україні

Аліну Кабаєву, яку називають коханкою визнаного військовим злочинцем президента росії володимира путіна, вимагають депортувати із європейської держави. За наявними даними, колишня російська гімнастка разом із 4 дітьми від путіна ховається у Швейцарії.

Цей факт дуже обурив суспільство, і він пішов на рішучі кроки. Активісти ініціювали збір підписів на платформі change.org під петицією про вигнання Кабаєвої назад до росії. Звернення адресоване Швейцарській Конфедерації, передає DROBRO. Воно містить промовистий текст:

“Чому ви надаєте можливість перебування в країні учасникам путінського режиму? Будь ласка, з’єднайте Аліну “Єву Браун” Кабаєву з її “фюрером” Володимиром Путіним”.

За необхідних 35 тисяч підписів на 12:00 16 березня було зібрано понад 42 тисячі. Найактивніше підтримують цю ініціативу українці, росіяни та білоруси.

Автори петиції наголошують, що Кабаєва підтримує військову атаку на Україну, а в Європі ховається від наслідків санкцій і, можливо, вже отримала швейцарський паспорт. Окрім висилки, активісти вимагають перевірити, за які кошти Кабаєва придбала нерухомість у Швейцарії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »