Дружина юних рятувальників-пожежних Східниці взяли участь в обласних змаганнях серед команд юних рятувальників-пожежних Львівської області

У Львові відбулись перші обласні змагання юних рятувальників-пожежних.

Сьогодні, у Львові відбулись перші обласні змагання в Україні серед команд юних рятувальників-пожежних Львівської області, передає DROBRO.

У спортивному дійстві взяли участь понад 80 юних рятувальників, віком від 13 до 16 років. Загалом це 8 команд, з кожного району Львівщини та одна команда з м. Львова.

Для хлопців та дівчат змагання були справжнім випробуванням, адже діти повинні були проявити виняткову творчість під час представлення своєї команди, продемонструвати вміле користування рятувальним спорядженням, показати швидкість та вправність під час проходження естафети, а також проявити свою ерудицію, відповідаючи на запитання вікторини.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Усі етапи змагань вимагали від учасників не лише хорошої фізичної підготовки, а й злагодженості дій у команді. Вміння діяти разом, як одне ціле, є надзвичайно важкою справою, адже тут усе залежить від командного духу.

У результаті напруженої боротьби визначились і переможці:

  • 1 місце – команда «220В» (Стрийський район);
  • 2 місце – команда «АГЕНТИ 101» (Львівський район);
  • 3 місце – команда «БОРЦІ ЗА ЖИТТЯ» (Самбірський район).

Вітаємо переможців та учасників змагань! Бажаємо нових звершень!

Від admin