Тіло колаборанта без ознак життя виявили за дві-три хвилини ходьби від готелю в підмосковному селі Супонєво

Скандальний колаборант Ілля Ківа, який переховувався на території рф, у середу, 6 грудня, було ліквідовано СБУ у Підмосков’ї. Паблік “ВЧК-ОГПУ” дізнався про нові подробиці смерті екс-депутата від ОПЗЖ.

Повідомляється, що Ківа отримав смертельне поранення в лісопарку неподалік готелю “Велич Кантрі Клаб” у селі Супонєво, але якийсь час ще зміг, стікаючи кров’ю, пройти стежкою в напрямку готелю, передає DROBRO. Його тіло виявили за дві-три хвилини ходьби від основної будівлі готелю.

“Попередньо, “різана” рана і є вогнепальне поранення”, – сказано у повідомленні.

Гендиректор готелю Юлія Синіцина розповіла, що про виявлений труп її повідомив місцевий житель. Жінка на місці з іншими працівниками вирушила в лісопарк, де оглянули тіло і впізнали Ківу – він був постояльцем готелю, тому його знали в обличчя. Крім того, багатьом він був знайомий зі своєї участі у пропагандистських ефірах на російському ТБ.

За словами Синіциної, на територію заміського клубу може пройти будь-який бажаючий, оскільки вона не закривається, хоч і охороняється мінімально. Вона також розповіла, що в номер, де жив Ківа ніхто не заходив – порядок речей там залишився тим самим.

Від admin