Презент для полярників від Леска

У капличці на станції «Академік Вернадський» в Антарктиді стоятиме ікона Богородиці Заступниці, яку написав відомий дрогобицький митець

Як передає DroBro словами художника, образ написаний на трьохсотлітній дошці з церкви святого Юра в Дрогобичі. На іконі зображена Богородиця Заступниця.

Святиня зможе вистояти і в страшну холоднечу і рясні дощі,а також оберігатиме та захищатиме наших полярників, – наголошує митець.

Чимало таких ікон-оберегів Левко Скоп свого часу написав і для українських воїнів бійців, які воюють на Сході.

Лев Скоп

Образ полярникам передасть учасник шести Українських антарктичних експедицій Юрій Отруба із Києва. Пан Юрій презентував у Дрогобичі фотовиставку про життя полярників на холодному континенті.

Коли в Дрогобичі 29 листопада презентували фотовиставку про життя полярників в Антарктиді та виходили на прямий зв’язок із станцією «Академік Вернадський», мене попросили зробити пану Юрію символічний подарунок. Однак полярник, отримавши образ з моїх рук, вирішив надіслати його хлопцям і дівчатам, які нині проводять дослідження на станції, – розповів Лев Скоп.

Додамо, на цьогорічній, вже 26-ій зимівці на станції «Академік Вернадський» перебувають полярники з усіх куточків України — Харківщини, Чернігівщини, Києва та, зокрема із Львівщини і безпосередньо з Дрогобича в особі Олександра Книжатко.

Також нагадаємо, що скоро на всіх екранах країни виходить фільм за участі нашого відомого Скопа.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »