Лев Скоп у фільмі Довбуш

Прем’єра офіційного тизер-трейлера історичної драми «Довбуш»!

На великих екранах фільм вийде восени 2021 року. Фільм «Довбуш» покаже справжню Гуцульщину XVIII століття. Вона суттєво відрізняється від тієї, про яку розповідають у книгах.

Як повідомляє DroBro з посиланням на Dovbush Movie, готуючись до зйомок, команда проводила фольклорні експедиції у Карпатах, відроджувала ремесла та унікальні техніки бою, вивчала музичну, матеріальну і нематеріальну культуру доби Довбуша.

Задля ретельного вивчення епохи залучили:

  • істориків,
  • етнографів,
  • працівників найкращих музеїв України,
  • священників,
  • експертів з геральдики та зброї,
  • реконструкторів історичних битв.

Короткий сюжет:

Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий — справедливості.

Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

Фільм знімає компанія PRONTO FILM за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Генеральний медіапартнер проєкту – телеканал «Україна». Творча команда також представила Національного спонсора стрічки – ТМ «Львівське».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »