Pfizer

Вакцина американсько-німецької розробки Pfizer&BioNTech проти коронавірусу ефективна у 85-96% випадків, до того ж і проти більш заразного штаму Дельта

Такого висновку дійшли японські вчені з Кіотського університету. Під час свого дослідження вони проаналізували дані понад 10 тисяч осіб, пише DroBro із посиланням на NHK.Зазначається, що більшість заражених COVID-19 людей, які взяли участь у науковому експерименті, були невакцинованими. Саме це дозволило фахівцям розрахувати дієвість препарату для щеплень.

Дослідники розподілили учасників за статтю й віком. Так, вакцина Pfizer&BioNTech виявилася ефективною:

  • серед чоловіків у віці від 20 до 60 років – у межах 89,6-93,4%;
  • серед чоловіків старших за 60 років – 94,7-96,9%;
  • серед жінок віком від 20 до 60 років – 85,4%-91,8%;
  • серед жінок старших за 60 років – 92,6-96,1%.

Дослідження проводилося в період стрімкого розповсюдження у Японії варіанта коронавірусу Дельта. Тому фахівці припускають, що американсько-німецька вакцина володіє досить високою ефективністю й щодо цього заразнішого штаму.

Уточнюється, що на сьогодні щонайменше 50% японців отримали обидва щеплення проти COVID-19. Окрім препарату Pfizer&BioNTech, жителів країни імунізують також вакцинами AstraZeneca та Moderna.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *