Робіть добро і пожертви, якщо є кошти, адже в труні карманів немає

Індійського мультимільярдера зі статками 291 мільярдів доларів Ратана Тата в телефонному інтерв’ю радіоведучий запитав:

– Сер, коли ви були найщасливіші у своєму житті?

Ратан Тата відповів:

Я пройшов чотири стадії щастя у своєму житті і нарешті зрозумів значення справжнього щастя. Першим кроком було накопичення багатства та ресурсів. Але в цей момент я не одержав того щастя, якого хотів.

Потім настав другий етап накопичення цінностей та предметів. Але я зрозумів, що ефект від цього теж тимчасовий і блиск коштовностей триває недовго.

Потім настав третій етап великих проектів. У мене було 95% запасів нафти в Індії та Африці. Я також був власником найбільшого сталеливарного заводу в Індії та Азії. Але й тут я не досяг того щастя, яке собі уявляв.

Четвертий крок настав, коли мій друг попросив мене купити інвалідні візки для дітей з інвалідністю. Близько 200 дітей. За рекомендацією друга одразу купив коляски. Але друг наполяг, щоб я поїхав з ним і подарував сам візки дітям. Приготувався і вирушив. Там я своїми руками подарував цим дітям інвалідні візки. Я бачив дивне сяйво щастя на обличчях цих дітей. Я бачив, як вони всі сиділи у своїх візках, рухалися та грали. Начебто вони прибули на місце для пікніка, де й розділили свій виграшний приз.

Я почував себе таким щасливим усередині. Коли я вирішив піти, один із дітей схопив мене за ноги. Я спробував повільно вивільнити мої ноги, але дитина подивилася мені в обличчя і ще міцніше стиснула їх. Так, що я нахилився і запитав дитину – «тобі потрібно щось ще?» реакція цієї дитини не тільки вразила мене, а й повністю змінила мій погляд на життя.

Цей малюк сказав:

«Я хочу запам’ятати твій Образ, щоб, коли я побачу тебе на Небесах, я зміг пізнати тебе і ще раз подякувати……..!!!»

Тому робіть добро і пожертви, якщо є кошти, адже в труні карманів немає!!!

Від admin