Кожен пункт листа повністю відображає потреби України в протистоянні з РФ, і як завершальний акорд – гарантії вступу до НАТО

Група відставних високопоставлених генералів НАТО порушила запланований раніше порядок денний напередодні 75-ї річниці Північноатлантичного альянсу і звернулася з відкритим листом із закликом про зняття обмежень на зброю, що передається Україні, надати озброєння, що забезпечує технологічну перевагу над Росією, передає DROBRO.

Про це пише військовий експерт Олександр Коваленко. Фактично кожен пункт, який описується у листі, повною мірою відображає потреби України в непростому протистоянні з російськими окупантами, і як завершальний акорд – гарантії вступу до НАТО.

“Можна довго говорити про те, наскільки такий лист своєчасний і краще пізніше, ніж ніколи, але скажу так: він вкрай доречний у нинішній ситуації, коли актуальна дискусія про надання Україні права завдання ударів по території Росії. Сама по собі дискусія вже вказує на те, що пацифізм і толерантність, обережність і безхребетність відходять на задній план. Коваленко зазначив, що ми “не живемо за часів Рональда Рейгана і Маргарет Тетчер”, коли питання з ліквідацією загроз вирішувалися оперативно та безкомпромісно, ​​але й пацифізм, що вирощується десятиліттями в Європі та в цілому Західному політикумі, довів свою життєздатність.

“Час міняти вектори”, – наголосив він.

Від admin