Державне іранське телебачення повідомляє, що в горах розбився гелікоптер, на борту якого перебував президент Ірану Ібрагім Раїсі

Іранські ЗМІ повідомляють про катастрофу вертольота “Мі-171”, на борту якого перебував президент Ірану Ібрахім Раїсі. Згідно з інформацією, команди рятувальників намагаються дістатися місця події, передає DROBRO.

За попередніми даними, вертоліт зазнав аварії в гірській місцевості. У деяких новинах повідомлялося, що НП сталася через туманну погоду у північному регіоні Східного Азербайджану. За даними державного телебачення Ірану, гелікоптер здійснив “жорстку посадку”. Про це пише інформаційне агентство Reuters.

На борту також перебував міністр закордонних справ Ірану Хосейн Амір Абдоллахіян. Серед пасажирів вертольота були аятола Раїсі, імам Джума Тебріза, аятола Аль Хашем, губернатор Східного Азербайджану Малік Рахматі та кілька інших супроводжуючих.

Раїсі та Абдоллахіян поверталися після візиту до Азербайджану, де напередодні провели зустріч із азербайджанським президентом Ільхамом Алієвим. Сьогодні вранці президенти Ірану та Азербайджану відкрили греблю Кизгалаасі. Іран є одним із ключових союзників Московії у війні проти України, поставляючи Москві боєприпаси, снаряди та дрони-камікадзе.

Від admin