Вночі Україна успішно атакувала військові об’єкти Московії в окупованому Криму, розбито вузол зв’язку флоту, нафтобазу та два великі десантні кораблі

У ніч проти 24 березня Сили оборони України провели “масовану атаку” на військові цілі Московії в окупованому Криму. Уражено кілька ключових ворожих об’єктів у Севастополі та під Сімферополем, передає DROBRO.

Атака розпочалася пізно увечері 23 березня. Окупаційна “влада” повідомляє, що нібито всі ракети були збиті. Однак очевидці заперечували цю інформацію. Відомий військовий аналітик OSINTtechnical запевняє, що як мінімум три українські ракети вразили великий вузол зв’язку Чорноморського флоту ерефії в окупованому Севастополі. Відомо, що цей об’єкт обладнано системою супутникового зв’язку SATCOM.

Оперативно відреагував командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук в Telegram. Він підкреслив, що бойову операцію проведено успішно і подякував воїнам, які її здійснили. Також Олещук дав зрозуміти, що в операції брали участь не лише ВПС, а й ВМС України.

“Небо та море одного кольору! Дякую льотчикам та морякам за успішну бойову роботу! Крим НАШ!” – написав український генерал.

Так званий “губернатор” Севастополя кремлівський ставленик Михайло Розвожаєв повідомив у соцмережах про “відбиття” атаки. Кримчани різко відреагували на його заяву, звинувативши російського чиновника в брехні.Севастопольці в Мережі масово скаржаться, що від прильотів трясло вдома, для нанесення ударів використовувалися ракети Storm Shadow. Відомо, що як мінімум одну ракету російської ППО вдалося перехопити. Знищена вона була прямо над Севастополем, через що осколки впали на цивільну інфраструктуру.

Також українські козарлюги провела ракетний удар по двох великих десантних кораблях московітського Чорноморського флоту в окупованому Криму.

Agence France Presse з посиланням на український Генштаб повідомляє, що удару було завдано по кораблям “Ямал” та “Азов”.

Великий десантний корабель “Ямал”
Великий десантний корабель “Азов”

Повідомляється, що ракети вразили центр зв’язку та кілька об’єктів інфраструктури Чорноморського флоту Московії в окупованому Севастополі. Відеокадри, що з’явилися в Інтернеті напередодні в суботу ввечері, показують потужний вибух у Севастополі після ракетної атаки.

Очевидці зняли вибух у режимі реального часу. На даний момент інформація про критичність пошкоджень російських кораблів та центру зв’язку залишається невідомою. Однак очікується, що протягом дня будуть отримані супутникові знімки, які дають змогу детальніше оцінити масштаб збитків.

Від admin