Гельсінкі не встановлював жодних обмежень на допомогу Києву в галузі озброєнь

Україна може використовувати передану Фінляндією зброю для ударів по цілях на території рф, фінська сторона не вводила жодних обмежень на допомогу в галузі озброєнь, що надається Києву, передає DROBRO.

Відповідну заяву зробив глава оборонного відомства Фінляндії Антті Хакканен, повідомляє Yle. За словами міністра, обмеження на використання своєї зброї здебільшого запроваджували ті країни, які поставили Києву далекобійну зброю.

Про право української армії атакувати військові об’єкти на російській території за допомогою переданої Гельсінкі зброї заявили в оборонному комітеті парламенту Фінляндії. Зокрема про це сказав керівник комітету Юкка Копра. Заступник голови комітету Мікко Савола також зазначає, що поставлена Фінляндією зброя може застосовуватися ЗСУ для ударів по цілях на болоті.

При цьому він додає: дальність дії поставленої фінською стороною зброї невелика. Загалом фінська влада перебуває в постійному контакті зі своїми союзниками з питання обмежень на озброєння, що передається Україні.

Від admin