Пропаганда працює по повній

У курортному смт Кирилівка у Запорізькій області ножем у серці вбили 26-річного чемпіона з джиу-джитсу Миколу Балабатька

Батько загиблого юнака каже, що його син став жертвою вихідця з ОРЛО, якому не сподобалась українська мова. Політичний експерт Андрій Смолій зазначив, що подібні злочини стали наслідком безкарності сепаратистів та колаборантів, а також відвертої ненависті частини населення до всього українського, передає DroBro.

“Поки Ківа розстрілює портрети Бандери та Шухевича або Бужанський з іншими “слугами” воюють проти єдиної мови в Парламенті, їхні послідовники готові вбивати і зневажати, калічити і просто принижувати все українське”, – пише експерт.

Крім цього, на ставлення українців впливає російська пропаганда, яка працює в країні на повну.

“Згадайте, як все літо до нас їздили російські гастролери, як влада дозволяє всяких “Сватів” на телебаченні, як відверто і цинічно порушується закон про мову, зрештою, як СБУ заплющує очі на всяких Ків та інших агентів Кремля”, – обурився Смолій.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »