Американська компанія Apple змусить Дурова заблокувати канали пропагандистів для України

Павло Дуров, засновник та власник Telegram, оголосив про майбутні зміни у роботі популярного месенджера для користувачів з України, передає DROBRO. Ці зміни пов’язані з дедалі більшою активністю російської пропаганди у додатку.

Дуров змушений зробити це після того, як компанія Apple висловила своє занепокоєння щодо каналів російської пропаганди з новинами в Telegram. В офіційній заяві Дуров підкреслив, що хоче залишатися доступним для всіх користувачів, але при цьому змушений враховувати вимоги додаткових магазинів. Він підкреслив свою позицію проти цензури і зазначив, що ухвалює це рішення не через бажання обмежити свободу інформації, а через повагу до правил, встановлених компаніями-партнерами.

Зміни у роботі Telegram для користувачів з України будуть запроваджені найближчим часом. Дуров запевнив, що він та його команда продовжуватимуть боротися за свободу слова та виступатимуть проти будь-яких форм цензури, але при цьому дотримуватимуться законів і правил, встановлених у країнах, де вони діють.

Від admin