Благодатний вогонь миру, який щорічно везуть із місця народження Ісуса Христа – Вифлеєму уже в Дрогобичі

21 грудня місцеві пластуни завітали із благодатним вогнем на сесійне засідання Дрогобицької міської ради. Під супровід колядок та з побажаннями мирних свят пластуни урочисто передали Вифлеємський вогонь очільнику міста, передає DROBRO. Відтак скаути запалили від своєї лампадки з священним вогнем свічки усіх присутніх у сесійній залі.

Як наголосили пластуни – цьогорічна акція Вифлеємський вогонь миру має символічний зміст та покликана освітити благодатним вогнем кожне українське місто та вселити надію в нашу перемогу.

Віри в перемогу, а також благословенного Різдва усім присутнім побажав, опісля запалення лампадок священним вогнем, Владика Ярослав Приріз, єпископ Самбірсько -Дрогобицької єпархії УГКЦ, який завітав на сесійне засідання.

Уже другий рік зустрічаємо Різдво у війні. І те що ми сьогодні живемо та маємо змогу відзначити Різдво – велике диво, диво яке сотворив Господь. На жаль, сьогодні на багато питань немає відповідей, ми боримось і стоїмо щоденно на сторожі не лишень своєї територіальної цілісності, але й всієї Європи. Бог нас чує і неодмінно вкаже на світло в кінці тунелю. Вітаю усіх вас з Різдвом, нехай у ці дні ракети не заглушать нам радості від народження сина Божого. Бажаю кожному із вас благословенного та мирного Різдва, – звернувся до присутніх Владика Ярослав Приріз.

Очільник міста Тарас Кучма в свою чергу подякував Владиці та пластунам за щорічну акцію добра і побажав усім віри в диво та мирних свят.

Окрім мерії міста, Вифлеємський вогонь миру пластуни традиційно передадуть і в інші установи та організації Дрогобича, а також у лікарні, сиротинці та храми.

Ближче до святвечора від Вифлеємського вогню усі бажаючі матимуть змогу запалити собі свічку в церквах нашої громади.

Додамо, щорічно напередодні Різдва Вифлеємський вогонь миру прибуває на український кордон. Поширення Вифлеємського вогню – міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового, яка охоплю всю Україну.

Від admin