Близько 150 юних плавців та плавчинь вчора, 20 грудня, змагались на відкритій першості Дрогобиччини з плавання серед дітей

Як повідомляє DROBRO з посиланням на ДМР, участь у змаганнях взяли плавці 2009-2010 років народження та 2011-2012 років народження у басейні Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені І. Боберського.

Участь у змаганнях взяло вісім команд з різних міст України – Долини, Тернополя, Нового Розвадова, Рогатина, Миколаєва, Трускавця, Червонограда та Дрогобича.

Змагались юні спортсмени на шести доріжках, на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем, батерфляєм, брасом, на спині, а також комплексним плаванням – 200 метрів.

Запрошеним гостем на змагання був заступник міського голови з соціальних та гуманітарних відносин Юрій Кушлик, який у вітальному слові надихнув юних спортсменів на вдалий виступ, подякував захисникам України за можливість проводити старти та урочисто відкрив першість з плавання.

За результатами змагань, дрогобицька команда плавців виборола чимало призових місць, зокрема юні спортсмени здобули 5 золотих медалей, 8 срібних та 5 бронзових.

Від admin