УЗД апарат

Новий та сучасний апарат ультразвукової діагностики цими днями поповнив матеріально-технічну базу першої міської лікарні

Як стверджує генеральний директор ДМЛ №1 Андрій Коцюба, потреба в апараті УЗД нового зразка була давно. Він допоможе більш якісно обстежувати пацієнтів та встановлювати діагнози.

Як інформує DroBro з посиланням на Андрія Коцюбу cучасний апарат ультразвукової діагностики дозволить обстежувати не тільки органи черевної порожнини, але й судини, серце, робити обстеження по гінекології тощо. Це стаціонарний апарат, який розмістили в одному із кабінетів приймального покою лікарні.

Придбання технічної новинки стало можливим в рамках дооснащення матеріально-технічної бази лікарні за проєктом «Велике будівництво» та у співфінансуванні Дрогобицької міської ради. Загалом технічна новинка коштує на медичному ринку – 1 млн.780 тис. грн. Із них – 300 тис. грн кошти скеровані із місцевого бюджету.

Новий УЗД-апарат уже встановили. Як він працює, на собі особисто перевірили перші пацієнти.

УЗД апарат

УЗД апарат

УЗД апарат

УЗД апарат

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *