Окрім цього тут приймають пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями із Самбірщини та Стрийщини

У ході медичної реформи її визначили як кластерну. Щоб відповідати цьому статусу, лікарня повинна виконувати вимоги Національної служби здоров’я України щодо наявності відділень, оснащення й кадрового складу, передає DROBRO. У кластерній лікарні мають забезпечувати основні види ургентної та планової медичної допомоги.

Тут уже провели капітальний ремонт палати інтенсивної терапії у кардіологічному відділенні терапевтичного корпусу. Оновили вентиляційну систему й опалення, систему подачі кисню. Також – облаштували реанімаційну залу. Роботи профінансували з місцевого бюджету.

Коштом місцевого бюджету облаштовують новостворене урологічне відділення. Для цього будівлю реконструювали.

Щоб утеплити приміщення хірургічного корпусу та зменшити енерговитрати, проводять капремонт фасаду з використанням енергозберігаючих технологій. Це зробили в межах Програми пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області на умовах співфінансування з обласного (3,325 млн грн) та місцевого (3,325 млн грн) бюджетів.

Дякую громаді за лідерство, працівникам медзакладу за їхню небайдужість та сумлінну роботу, НСЗУ – за правильні пріоритети. Це спільні кроки, щоб забезпечити людей у громаді якісними медичними послугами.

Від admin