Дрогобиччина знову в жалобі, – у війні з російськими загарбниками наша громада втратила ще одного захисника, 35-річного Тараса Коваля

Тарас народився 4 вересня 1986 року у селі Раневичі, де і проживав. Навчався у Дрогобицькій загальноосвітній школі №16. Закінчив Дрогобицьку філію Інституту підприємництва та перспективних технології НУ Львівська політехніка.

Пройшов службу в армії. З 2014 року захищав країну в зоні бойових дій АТО.

Як інформує DROBRO з посиланням на ДМР одразу ж після повномасштабного вторгнення московії на українські землі, 24 лютого був мобілізований та знову став на захист України.

Загинув Тарас Коваль 9 травня між населеними пунктами Золоте та Оріхове на Луганщині, внаслідок бойового зіткнення з ворогом.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег та усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Прибуття конвою з тілом загиблого воїна очікується у суботу. Точний час прибуття конвою до Перехрестя Героїв уточнюється.

Церемонія прощання з героєм та чин похорону відбудеться в суботу, у рідному селі захисника – Раневичах. Час повідомимо додатково.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »