Рік тому загинув наш трускавчанин Петро Миколайович Цурукін

Дата загибелі – 9 червня 2023 року – є черговою нагодою згадати про Героя, вклонитися його пам`яті та подвигу, підтримати у скорботі рідних, заявити, що ми пам’ятаємо наших Героїв, бо це наш святий обов’язок, передає DROBRO.

Цурукін Петро Миколайович народився 29 червня 1990 року у місті Трускавець. За свої неповні 33 роки зробив блискучу кар’єру в журналістиці, на провідних телеканалах України. Але головним є не це. А те, що не уникав відповідальності, не ховався за спини інших, а взявши до рук зброю, пішов захищати Україну, за яку і поклав своє молоде життя.

Після закінчення Трускавецької СЗШ №3 Петро Цурукін вирішив здобувати вищу освіту. Закінчив відділ менеджменту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича.
Проявив себе не лише у навчанні, а й у творчості. Петро мав природжений талант дарувати людям радість та виступав у складі гумористичного колективу. Згодом закінчив факультет міжнародних відносин Київського національного авіаційного університету за спеціальністю «Журналістика».

До столиці – міста Києва – Петро переїхав у 2012 році. Тут він почав свій професійний шлях на телеканалі СТБ. Побудував успішну кар’єру від керуючого акторами масових сцен до головного редактора та сценариста проєкту «Один за всіх». Працював сценаристом та шеф-редактором гучних проєктів «топ-модель по-українськи» на Новому каналі та «Таємниці ДНК» на СТБ. У 2021 р. був телеведучим та автором програм на каналі Kyiv Live, де здобув любов сотень тисяч глядачів по всій країні.

Петро був неодруженим, увесь свій час присвячував улюбленій роботі. Любив спорт, особливо теніс та біатлон, займався бігом на великі дистанції, брав участь у марафонах.

Заради нашого життя Петро залишив улюблену роботу і добровольцем став на захист України, доєднавшись до лав ЗСУ у вересні 2022 року. Поняття справедливості та честі завжди були для нього на першому місці.
Старший солдат, стрілець-снайпер, гранатометник 3-го відділення 2-ї штурмової роти служив у складі 47 ОМБр «Магура» ЗСУ Петро Цурукін мав позивний «СТБ», від назви телеканалу.

Загинув Петро під час контрнаступу біля населеного пункту Мала Токмачка на Запорізькому напрямку 9 червня 2023 року.

Був у рядах воїнів, які першими пішли на прорив, очоливши контрнаступ, аби вибороти свободу рідної країни та українського народу. Був справжнім патріотом та гідним сином неньки України. Поховали Героя у рідному Трускавці.

Про загиблого воїна нагадує рідним та всій громаді не лише його могила на трускавецькому цвинтарі, а й портрети у електронній Книзі пам`яті, на Алеї Слави, меморіальна таблиця на фасаді СЗШ №3 м. Трускавця.
Вічна пам`ять воїнові Петрові Цурукіну та всім, хто поліг за волю та незалежність України. Пам`ятаємо наших Героїв!

Від admin