Від самого початку вторгнення в Україну московітської наволочі, наші козарлюги встали в стрій і вирушили на передову

Редакція DROBRO мала за честь, наразі, коротенько поспілкуватися з одним з них і дізнатися, що саме зараз відбувається на самому пекельному фронті. Як би не було прикро, але зараз там не до розмов, бої продовжуються 24 на 7.

Пряма мова: “Зараз ми перебуваємо в Сіверодонецьку. Дуже гарне і мальвниче українське місто, але сюда прийшла війна, прийшла руїна, прийшла смерть, прийшли сльози тільки тому, що тут не цінили українське. Тут не цінили нашу історію і тому тут є плач і скрегіт зубів в прямому сенсі тих слів. Тому, що на вулицях сотні вбитих тіл ворога і їх ніхто не забирає. Тут стоїн надзвичайно великий смрад того всього, тому важко, боляче, але ми звільнемо нашу українську землю і однозначно буде перемога за Україною і за українським народом. Слава Україні!”

Так коротенько, на наше прохання висловився земляк про найгарячіший участок фронту на сьогодні. Також від воїна ми почули слова вдячності, за те, що не забуваємо за них і передавав палкі вітання землякам.

А було і ось таке … коли залізяччя сипалось практично під ноги! 👇

 

Редакція в свою чергу буде тримати громаду у вирі подій по можливості конекту з нашими героями. А, щоб не пропустити цікаве, підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, коментуйте та діліться. Разом до перемоги! Слава Україні!

Тут, про те, чи має МОВА значення. Напевне таке запитання перестали собі задавати вже самі зашорені 👇

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »