Танцювальне мистецтво поєднане з спортом: ансамбль «Оксамит» здобув перемогу у Чемпіонаті України зі спортивних танців

Вразили суддів на паркеті та продемонстрували високий професійний рівень – учасники ансамблю бального танцю «Оксамит» стали переможцями у Чемпіонаті України зі спортивних танців, передає DROBRO. Турнір відбувся цими днями у Львові. Танцювально-спортивне дійство об’єднало чимало колективів, які майстерно доводили свою першість у спортивних танцях на паркеті, вражали номерами та костюмами.

Гордість Дрогобича – Народний ансамбль бального танцю «Оксамит» під керівництвом Лесі Калічак – виборов перемогу за виконання танців європейської програми. За що був нагороджений відповідним кубком та дипломом.

До того ж, цими вихідними ансамбль бального танцю «Оксамит» брав участь у фестивалі «Stanislaviv dance festival», який пройшов в Івано-Франківську. І тут дрогобицькі танцюристи стали переможцями. «Оксамит» здобув перше місце у номінації «Бальна хореографія Формейшн дорослі ST».

Додамо, ансамбль бального танцю «Оксамит» цьогоріч відзначатиме тридцять сьомий День народження. Через школу бального танцю пройшло не одне покоління випускників, підкорено чимало танцювальних олімпів та вершин. Окрім цього, вихованці Лесі Калічак, перейнявши багаж досвіду та знань свого керівника, сьогодні керують власними танцювальними студіями та несуть прекрасне в світ.

Від admin