5 травня Дрогобиччина зустріла та провела в останню путь українського захисника, нашого земляка та Героя 47-річного Юрія Лавдира

За традицією, тіло з домовиною військовослужбовця, містяни та побратими зустріли на перехресті Героїв. Відтак на центральній площі Дрогобича зібралася багаточисельна траурна громада із містян, родичів, представників органів місцевого самоврядування, учнів і молоді міста.

Джерело: ДМР

Похоронну процесію зустрічали на колінах та з приспущеними прапорами і лампадками в руках. Заупокійну панахиду на центральній Площі Дрогобича відправили представники чисельних конфесій міста, очолив її отець-декан Іван Паньків, передає DROBRO.

Честь загиблому віддав і військовий оркестр.

Відтак у Катедральному соборі Пресвятої Трійці було продовжено чин похорону. Поховали Героя на Алеї Слави.

Юрій Лавдир був уродженцем Стебника. Проживав з сім’єю у Дрогобичі на вулиці Володимира Великого.

З 2014 року був добровольцем та воював у зоні АТО/ООС. З початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі мобілізувався та з 1 березня проходив службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.

Загинув Юрій Лавдир 1 травня, за день до свого 47-го дня народження, захищаючи рідну Україну від московського загарбника. У скорботі залишилися рідні, друзі та сім’я загиблого.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »