Музей «Дрогобиччина» та вежа дрогобицької ратуші – в лідерах за відвідуваністю туристами на Львівщині

Туристичні магніти Дрогобицької громади притягують все більше гостей – мешканці нашого регіону та гості, які приїжджають до Дрогобича з різних куточків України та з-за кордону, з цікавістю відвідують туристичні локації, якими багата Дрогобицька громада, передає DROBRO.

Серед найпопулярніших туристичних об’єктів Дрогобича – архітектурні пам’ятки та відділення музею «Дрогобиччина», вежа ратуші, солеварня, а також експонати вуличного музею, якими щоденно проходять екскурсії.

Як пише ДМР, за щомісячними підсумками відвідуваності туристами – дві локації Дрогобича виявились одними з найбільш відвідуваних на Львівщині. Музей «Дрогобиччина» посів третє місце, а вежа дрогобицької ратуші – п’яте місце за відвідуваністю туристами на Львівщині.

Відповідний аналіз оприлюднило управління туризму та розвитку курортів Львівської обласної адміністрації.

У оприлюдненому туристичному дайджесті, вказана відвідуваність локацій:

  • Тустань – 8037 осіб
  • Національний природний парк «Сколівські Бескиди» – 4510 осіб
  • Музей «Дрогобиччина» – 1658 осіб
  • Ведмежий Притулок «Домажир» – 1614 осіб
  • Дрогобицька ратуша (Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича) – 1337 осіб
  • Яворівський національний природний парк – 394 осіб
  • Аптека-музей Йогана Зега – 322 осіб
  • Гніздо Яструба – 236 осіб

Туристичний збір на Львівщині за березень склав 1 291 696. 57 гривень.

Музей «Дрогобиччина» – це комплекс, який складається з декількох відділів розташованих у різних локаціях міста: відділ європейського мистецтва – Палац мистецтв, відділ сакрального мистецтва – Галерея сакрального мистецтва, відділ історії та природи та відділ пам’яток дерев’яної архітектури. Поміж ними церква Святого Юра – архітектурний комплекс з церкви та дзвіниці XV-XVII століть, який включений до світової спадщини ЮНЕСКО та церква Воздвиження Чесного Хреста. Також в складі музею кімната Бруно Шульца та музей ваг.

До слова, вежа Дрогобицької Ратуші входить до 18 найкращих оглядових майданчиків України. А театралізована екскурсію «Таємниці дрогобицької ратуші» увійшла до 12 найкращих екскурсій України.

Від admin