Дрогобич та Борислав лідери Львівщини з проведення земельних аукціонів

Львівська область увійшла до топ-5 областей, в яких найактивніше оголошуються земельні аукціони

Про це інформує DroBro з посиланням на Департамент економічної політики Львівської ОДА.

Минув місяць з моменту набуття чинності Постанови КМУ, яка запустила ринок оренди та продажу державної та комунальної землі несільськогосподарського призначення через систему «Прозорро.Продажі».

Розпорядження землями виключно через електронні аукціони стало важливою антикорупційною складовою земельної реформи та «земельної децентралізації».

У Департаменті економічної політики зазначають, що станом на 9 листопада за даними Prozorro.Продажі оголошено 285 аукціонів з оренди, та ще 145 — з продажу землі, з них відповідно 9 та 24 аукціони – у Львівській області.

Найбільш активними учасниками земельних аукціонів стали територіальні громади. Так, 4 з 5 земельних аукціонів оголосили саме органи місцевого самоврядування. У Львівській області з 33 аукціонів – 23 теж оголосили ОМС.

Серед місцевих громад найактивнішими є Бориславська міська рада — 6 аукціонів з продажу земель несільськогосподарського призначення та Дрогобицька міська рада — 6 аукціонів з оренди землі.

В управлінні майна громади Дрогобицької міської ради наголошують, що така форма продажу чи здачі в оренду комунальної землі сприяє наповненню бюджету, а весь процес відбувається прозоро на умовах конкуренції.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »