Цими днями у Дрогобич прибула чергова допомога від міста побратима Битома

У місто Котермака скерували рації для військових, ліки, медичні засоби та препарати для ведення операційних маніпуляцій, дитячі засоби гігієни та харчування. Як розповіла Оксана Матчишин, керівник Дрогобицького міського центру соціальних служб, через яку відбувалася комунікація із керівництвом Битома, міським головою Дрогобича було сформовано перелік необхідних речей. Усе вказане – Битом оперативно зібрав та скерував в дрогобицьку громаду, передає DROBRO.

Польща інтенсивно підтримує Дрогобич із перших днів російсько-української війни. Допомогу нам скеровував і водоканал Кракова, і громади багатьох польських міст, а також неодноразово президент Битома Маріуш Волош. Посадовець особисто, в перші дні війни, скерував у наше місто реанімобіль з медикаментами, відтак кілька вантажівок із гумдопомогою. Тепер – рації для нашої армії та ліки. Дякуємо за дружнє плече підтримки у цей складний для України час, – прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Отримані медикаменти уже скерували у першу міську лікарню Дрогобича, а рації – на передову для військових.

Додамо, із перших днів війни в Україні, президент Битома Маріуш Волош прикріпив до свого піджака синьо-жовту стрічку в знак підтримки України. Відтак, практично щоденно мер Битома відвідує українських переселенців, які через військову агресію росії були змушені мігрувати в Польщу.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »