Показ мод найдревніших вишиваних сорочок та розгортання найдовшого державного полотнища

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цьогоріч свято припадає на 19 травня. Через військові дії в країні довелось скасувати традиційну ходу у вишиванках вулицями міста. Однак, як зазначає керівник відділу сім’ї та молоді ДМР Олександра Пашко – усіх дрогобичан запрошують одягнути вишивані сорочки та сукні, зробити спільне фото та долучитись до розгортання кількаметрового державного прапора в центрі міста, передає DROBRO. Захід стартує на Площі Ринок об 11:00 годині, 19 травня.

Окрім цього, патріотичну та насичену програму готує й Управління культури та туризму, зокрема буде проведено показ мод від найдревніших до найсучасніших вишитих сорочок, суконь, рушників. А також – куштування унікальних страв за старовинними рецептами та виставка власноруч виготовлених авторських ґерданів.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Дійство розпочнеться об 15:00 на площі Замкова Гора. Усі вилучені від заходу кошти скерують на підтримку ЗСУ.

Запрошуємо усіх долучитись до популяризації та вшанування культури нашого народу та головного оберега нації – вишиванки!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »