Обладнання для школи

Нова техніка, нові віяння в навчальному процесі та створення сучасного ІТ-простору для якісного навчання учнів

У Рихтицькій школі відкрили два сучасних комп’ютерних класи, інформує DroBro, з посиланням на розповідь керівник Рихтицької СЗШ І-ІІІ ступеня Наталія Жук.

У 2020 році їхня освітня установа брала участь у конкурсі освітніх інноваційних проектів «IT-місто» та здобула третє місце.

За умовами конкурсу ми отримали співфінансування у розмірі 100 тис. грн від місцевого підприємця, мецената Юрія Чигрина. Однак була умова – нам слід було ще подати проект на конкурс місцевих ініціатив від Львівської обласної ради. Що ми і зробили та перемогли, – повідомила Наталія Жук.

Обладнання для школи

Як наслідок Рихтицький заклад освіти отримав майже 500 тис. грн на реалізацію освітнього проекту – облаштування двох комп’ютерних класів та забезпечення сучасного обладнання. Із цієї суми коштів – до проекту долучилася фінансами і місцева влада та скерувала 123 тис. грн, 249 995 – склала субвенція обласного бюджету, 126 тис. – небюджетний внесок.

В результаті в навчальний заклад вдалося закупити:

  • комп’ютери для двох кабінетів інформатики,
  • моноблоки,
  • STEM-обладнання,
  • робототехніку,
  • 3D-принтер,
  • дрон,
  • квадрокоптер.

За традицією – нові класні кімнати освятили, відтак присутні оглянули наявну техніку та оцінили можливості нового ІТ-простору у рихтицькій школі.

Обладнання для школи

Обладнання для школи

На завершення зустрічі міський голова Тарас Кучма висловив пропозицію – згуртуватися рихтичанам та подбати про благоустрій шкільного подвір’я. Оскільки до якісних змін у стінах навчального закладу пасувало б облагороджене шкільне подвір’я.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »