Блогерша з Харківщини образила воїнів ЗСУ: “Які вони герої? Проти кого вони воюють?”

У Чугуєві Instagram-блогерша образила військовослужбовців Збройних сил України.

У соцмережах розгорівся новий скандал у зв’язку з заявами мешканки Чугуєва на адресу військових української армії. На своїй сторінці в Instagram дівчина назвала бійців ВСУ “тварюками”, а також сказала, що їх нема за що поважати. Кадри публікує DroBro.

Після публікації відео розгорівся гучний скандал, на який звернули увагу журналісти великих національних ЗМІ. Користувачам вдалося з’ясувати, що дівчину звуть Яна Ковальова, вона є майстром з нарощування вій та інстаграм-блогером. Ковальова проживає в населеному пункті Чугуїв (Харківська область). Вона не розуміє, проти кого воюють ВСУ на Сході країни.

“Та, блін, це позорище! А що сказати хорошого? Те, що вони смердючі, брудні, обригані, ходять бухі по місту або обдо **. Де цей військовослужбовець, якого можна поважати за щось? Які вони герої? Проти кого вони воюють? ” – заявила мразина.

Більш того, дівчина назвала українських військових дармоїдами, наркоманами і алкоголіками, на утримання яких українці витрачають свої податки.

“Ненавиджу цих тварюк, просто ненавиджу. По-іншому я і сказати не можу. І ми їм платимо податки. Ось цим нахлібникам, які сидять і ніх * ра не роблять, таким, блін, ублюдкам, які не хочуть працювати, наркоманам і алкашам , які йдуть туди”, – продовжував нелюд.

Висловлювання цього недорозвинутого непорозуміння викликало гучний скандал в соцмережах, де користувачі присоромили її і зажадали вибачень. Після публікації перших новин про скандал в ЗМІ дівчина закрила свій аккаунт в “Інстаграмі”. По мірі розвитку скандалу в соціальних мережах з’явилися мобільні телефони, адреси та контакти дівчини.

Націоналісти заявляють, готові особисто поспілкуватися з нею і зажадати вибачень. Крім того, соцмережі виявляли сторінку дівчини в соціальній мережі Facebook, де обурені користувачі вимагають у неї пояснити свої різкі висловлювання на адресу української армії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *