Російський окупант загинув на фронті лише через вісім днів після проводів його на війну

Російський окупант загинув в Україні лише через тиждень після прибуття на фронт. Український військовий журналіст Юрій Бутусов опублікував скріншот повідомлення дружини російського солдата, на якому вона розповідає “героїчну” історію його участі у війні: 22 листопада окупант вирушив до України, а вже 1 грудня було ліквідовано, передає DROBRO.

Орк загинув за вісім днів після проводів на війну. Дружина Марина Первушина також опублікувала фотографію прощання із чоловіком на вокзалі. Жінка цілує окупанта, відправляючи його в останній дорогу на війну.

“Швидкість, з якою путінські злочинці приймають доленосні для їхніх сімей рішення, справді вражає!” – зазначив Бутусов.

Ця історія є ще одним нагадуванням про те, що війна в Україні – місце безглуздої загибелі росіян. Окупанти, які вирушають на війну, часто не розуміють, що на них чекає. Вони сподіваються заробити грошей і повернутися додому живими і неушкодженими, але реальність виявляється набагато жорстокішою.

Ця історія також свідчить про те, що росіянська армія зазнає в Україні величезних втрат. За даними української сторони, під час війни загинуло вже понад 300 тисяч російських солдатів.

Від admin