Укриття будуються на островах біля Тайваню, там планується розміщувати мешканців, які не зможуть евакуюватися у безпечне місце

Японія веде активну підготовку у разі військового конфлікту на Тайвані. Країна будує укриття на островах біля Тайваню, а також проводить спільні військові навчання з армією США. Як повідомляє The Asahi Shimbun, підземні укриття зводяться в п’яти муніципалітетах: Ісігакі, Міякодзіма, Йонагуні, Такетомі та Тарама.

Перелічені муніципалітети розміщуються на віддалених островах, звідки евакуація можлива лише повітряним та морським шляхом, передає DROBRO. Незважаючи на те, що всі муніципалітети розробили плани евакуації на випадок військового вторгнення Китаю на Тайвань, в укриттях планується розміщувати тих людей, які не зможуть вчасно залишити острови.

Об’єкти матимуть залізобетонні стіни завтовшки щонайменше 30 сантиметрів. Укриття забезпечать продуктами харчування та водою, яких має вистачити щонайменше на два тижні. На кожного евакуйованого має припадати близько двох квадратних метрів. Згідно з планами чиновників, ці об’єкти також можуть служити для проведення зустрічей та інших зборів, коли немає необхідності їх використання за прямим призначенням.

Тим часом журналіст Ставрос Атламазоглу пише у статті для The National Interest про спільні військові навчання Японії та США Iron Fist 24. У лютому та березні цього року група America Ready провела спільні навчальні операції як із сухопутними, так і морськими силами Японії. Зокрема, підрозділи відпрацювали маневри щодо наближення, висадки, пошуку та захоплення ворожих кораблів у морі. Навчання Iron Fist проводяться щорічно, метою є підвищення оперативної сумісності між арміями двох країн.

Від admin