Йдеться про ракети Brimstone, що самонаводяться, які вже встигли зарекомендувати себе як ефективну зброю у війні проти рф

Великобританія продовжує посилювати військові можливості української армії для захисту України і оголосила про черговий пакет допомоги, що включає дві сотні ракет, що самонаводяться, Brimstone, передає DROBRO.

Про це у четвер, 22 лютого, заявив глава британського оборонного відомства Грант Шаппс, інформує The Guardian. Міністр зазначив, що згадані ракети вже встигли зарекомендувати себе як ефективну зброю у боротьбі з російським вторгненням: в одному з випадків вони зірвали спробу росіян переправитися річкою і змусили їх відступити. Окрім цього, британська сторона у першій половині поточного року разом з іншими союзниками підготує 10 тисяч українських військовослужбовців.

Тим часом депутат Верховної Ради Єгор Черньов повідомив сьогодні на своїй сторінці у Facebook, що парламент Німеччини проголосував за рекомендацію для німецького уряду розпочати постачання далекобійних ракет Taurus Україні. За допомогою цих ракет Сили оборони матимуть змогу вражати військові цілі глибоко в тилу російського агресора, додав парламентарій.

 

Від admin