Білгородська народна республіка знову під сильним обстрілом, гримлять вибухи та повітряна тривога

Увечері 2 січня Білгород знову опинилося під ударом. Очевидці повідомляють про роботу ППО та “прильоти”. Кадри доступні на Telegram-каналі DroBro24. Найсильніші вибухи почали лунати у місті після 21:00 вечора, пише DROBRO. Синхронно з ними пролунали сигнали повітряної тривоги. Також очевидці повідомляють про інтенсивну роботу ППО.

Є перші дані про прильоти. Однією із мешканок Білгорода ракета пробила дах будинку, не розірвавшись. Відео з нею жінка виклала до Мережі. Губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков виступив із терміновою заявою, закликавши населення терміново пройти до укриття.

Нагадаємо, що 30 грудня центр Білгорода потрапив під удар через невдалу спробу ППО рашистів перехопити українські повітряні цілі. Уламки впали на цивільних. За останніми даними, тоді загинули близько 25 людей, понад 100 отримали поранення.

Варто зазначити, що з території Білгорода останні два роки рашисти завдають ударів балістичними ракетами по українському Харкову, використовуючи установки ППО “С-300” та “С-400”. Тобто рашисти у місті є законною ціллю для української армії.

Від admin