У районі Авдіївки продовжуються позиційні бої, а окупанти намагаються взяти під вогневий контроль єдину трасу з міста

Російські воєнкори пишуть, що армія Путіна продовжує просуватися на півночі та в центрі Авдіївки, проте аналітики з Інституту вивчення війни поки що не спостерігали нових змін у місті. Сьогодні, 14 лютого аналітики з ISW озвучили ситуацію в Авдіївці, навколо міста та в районі Донецька минулої доби, передає DROBRO.

Z-паблік пишуть про просування ЗС РФ у районі Ласточкіно та в районі Первомайського. Позиційні бої тривають у районі Невельського та Тоненького.

Командувач Таврійською групою військ Тарнавський заявив про посилення тиску ворога на цій ділянці фронту. Вчора противник завдав найбільшої з початку року кількості артобстрілів та авіанальотів. Один із російських військкорів підтвердив слова Тарнавського, заявивши, що 13 лютого ЗС РФ скинули до 60 авіабомб за позиціями ЗСУ в Авдіївці.

Вчора у Мережі також з’явилися перші кадри з 3-ю штурмовою бригадою з Авдіївки, які мають відтіснити ворога від наземної лінії зв’язку у місті, що проходить вулицею Грушевського. Продовжують позиційні бої і в районі Перемоги та Новомихайлівки. На цій ділянці фронту ЗСУ протистоїть противник із 238-ї артбригади, 5-ї мотобригади, 14-ї бригади спецназу ГРУ та 155-ї бригади морпіхів ТОФ РФ.

Від admin