Байден готовий піти на поступки республіканцям щодо нового законопроекту про кордон, щоб ті розблокували питання щодо допомоги Україні

Республіканці продовжують політичний шантаж Білого дому, заявляючи, що голосуватимуть за допомогу Україні лише після ухвалення низки поправок до законодавства щодо імміграційного процесу до США, передає DROBRO.

До початку різдвяних канікул залишилося не так багато часу, саме тому у Білому домі й намагаються знайти компроміс із республіканцями щодо низки ключових питань, інформує агентство Reuters. Найцікавіше, що республіканці вирішили об’єднати воєдино не пов’язані між собою проблематики: імміграційна політика США та допомога країнам, які ведуть війну проти тероризму та агресії.

Ще вчора, 7 грудня, президент США дав зрозуміти, що готовий піти на великі поступки республіканцям задля розблокування законопроекту щодо надання допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню. Байден готовий потримати підвищення стандартів для тих, хто проситиме притулок у США.

Готові в Білому домі розглянути положення про “безпеку третій країні”, яка надаватиме притулок мігрантам, які проїжджають територією США. Також процес швидкої депортації діятиме не лише на кордоні, а й у всій країні. Поки що залишається незрозумілою позиція Білого дому щодо питання обмеження запитів щодо надання притулку в країні. Учора представник президента США Анджело Ернандес заявив, що Байден готовий до компромісу. Конгрес закінчує свою роботу 14 грудня 2023 року.

Від admin